Wyślij wiadomość
Dom Aktualności

wiadomości o firmie Pierwsza międzynarodowa konferencja na temat sufitów PCV Wall Peak z 2019 r. Oraz forum branżowe „Ściana i droga”

Orzecznictwo
Chiny Zhejiang Huaxiajie Macromolecule Building Material Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Zhejiang Huaxiajie Macromolecule Building Material Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Ten dostawca jest bardzo poważny w pracy i jestem bardzo zadowolony z usług. Z przyjemnością tworzymy długoterminowe relacje biznesowe z Twoją firmą.

—— Albert Wong-USA

Dzięki za dobrą jakość za długi czas użytkowania! Jesteś naszym niezawodnym partnerem w Chinach dla panelu PCV!

—— Alex-Rosja

Dobry projekt w rozsądnej cenie, doskonała obsługa.

—— Brent-UK

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Pierwsza międzynarodowa konferencja na temat sufitów PCV Wall Peak z 2019 r. Oraz forum branżowe „Ściana i droga”
najnowsze wiadomości o firmie Pierwsza międzynarodowa konferencja na temat sufitów PCV Wall Peak z 2019 r. Oraz forum branżowe „Ściana i droga”




W celu lepszej promocji rozwoju najlepszych globalizacji branży sufitów PCV, promowania międzynarodowej czołowej innowacji w dziedzinie technologii ścian sufitowych PCV i współpracy, Chiny Stowarzyszenie Materiałów Budowlanych Materiały budowlane ospa kondolencyjna najwyższej branży materiałowej zależy od 29 maja 2019 r. - 30 maja, w mieście Jiaxing, prowincja Zhejiang, hotel marzeń o smokach, pierwsza międzynarodowa konferencja Wall Peak na suficie z PVC w 2019 r. oraz „Forum przemysłu sufitowego„ Pas i droga ”.

















Pan Tong mingyong, prezes huaxiajie, jako doskonały przedstawiciel branży w branży, został zaproszony do udziału w tym wydarzeniu branżowym i spotkał się z liderami stowarzyszeń biznesowych z różnych krajów, chińskimi liderami i doskonałymi przedsiębiorstwami z kraju i zagranicy, aby rozmawiać o nowym fenomenie branży, wyobraź sobie nową ścieżkę rozwoju w przyszłości i zbadaj przyszłość przemysłu ścian sufitowych z PVC.







Temat „wzajemnego uznawania, obopólnych korzyści i korzyści obu stron”, konferencja BBS stanowi platformę międzynarodowej wymiany i współpracy w branży najlepszych ścian i aktywnie bada innowacyjne technologie w branży. W przyszłości One Belt And One Road stanie na czele i zbuduje nowy wzór wszechstronnego otwarcia, wspólnie tworząc nowe technologie, nowe gałęzie przemysłu, nowe formy biznesu i nowe modele oraz promując globalizację branży z najwyższej półki.






W przyszłości huaxiajie będzie nadal łączyć więcej koncepcji projektowych na istniejącej podstawie, przyjmować technologię jako przewodnik rozwoju i stale ulepszać standardy korporacyjne. Produkty o funkcjonalności, ochronie środowiska i zrównoważonym rozwoju zostaną również wybrane, aby zaspokoić potrzeby konsumpcyjne nowej generacji.

Od 2005 r. Huaxiajie eksportuje swoje produkty do 36 krajów, dobrze sprzedając w Moskwie, dobrze sprzedając na rynku brytyjskim i głęboko badając rynki amerykańskie i kanadyjskie w Ameryce Północnej. Nie tylko to, huaxiajie zdobył również wielu pacjentów krajowych i zagranicznych , jest szczytem ściany sufitowej PCV przedsiębiorstw z większą liczbą patentów jednego z przedsiębiorstw.





Pub Czas : 2019-06-01 13:22:41 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Zhejiang Huaxiajie Macromolecule Building Material Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Eric Zhu

Tel: 86-13665722500

Faks: 86-572-8082567

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)