Wyślij wiadomość
Dom Aktualności

wiadomości o firmie . Korzyści z używania paneli prysznicowych zamiast płytek

Orzecznictwo
Chiny Zhejiang Huaxiajie Macromolecule Building Material Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Zhejiang Huaxiajie Macromolecule Building Material Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Ten dostawca jest bardzo poważny w pracy i jestem bardzo zadowolony z usług. Z przyjemnością tworzymy długoterminowe relacje biznesowe z Twoją firmą.

—— Albert Wong-USA

Dzięki za dobrą jakość za długi czas użytkowania! Jesteś naszym niezawodnym partnerem w Chinach dla panelu PCV!

—— Alex-Rosja

Dobry projekt w rozsądnej cenie, doskonała obsługa.

—— Brent-UK

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
. Korzyści z używania paneli prysznicowych zamiast płytek
najnowsze wiadomości o firmie . Korzyści z używania paneli prysznicowych zamiast płytek

Korzyści z używania paneli prysznicowych zamiast płytek

Zamów próbki

 • 100% wodoodporny
 • Łatwe do czyszczenia, bez fug, bez kłopotów!
 • Całkowicie wyeliminowane ryzyko pleśni, ponieważ nie ma fugi
 • Szybki i łatwy w instalacji
 • Możliwość montażu na płytkach
 • Wykonane z trwałych materiałów;Panele Multipanel Classic, Heritage i Linda Barker są wykonane z materiałów certyfikowanych przez Forest Stewardship Council® (FSC®) C128180
 • Panele Multipanel Classic, Heritage i Linda Barker są objęte 30-letnią gwarancją
 • Wielopanelowe panele ścienne są wyposażone w unikatowe połączenie Hydrolock do niemal gładkich ścian

najnowsze wiadomości o firmie . Korzyści z używania paneli prysznicowych zamiast płytek 0

 

Planując remont łazienki, trzeba podjąć tak wiele decyzji;materiały, kolorystyka, wanna lub bez wanny.Czy powinieneś iść tradycyjną drogą płytek ceramicznych, czy panele prysznicowe są lepszym rozwiązaniem?Jeśli nie słyszałeś o wodoodpornych panelach ściennych do łazienki, gdzie byłeś?A jeśli tak i uważasz, że to brzydkie rzeczy, które Twoja babcia miała w łazience, pomyśl jeszcze raz.

Szybki i łatwy w instalacji

Asortyment Multipaneliwodoodporne panele prysznicowe, dzięki doskonałej równowadze między wysokiej klasy wzornictwem i funkcjonalnością, może być dokładnie tym, czego szukasz.Prawdziwy bonus z wyborupanele prysznicowe zamiast płytekjest to, że są szybkie w instalacji i mogą być gotowe do użycia w ciągu zaledwie 24 godzin.Nie trzeba czekać, aby nałożyć fugę, a następnie wysuszyć, zanim będzie można wskoczyć pod prysznic - szczególnie ważne, jeśli masz tylko jedną łazienkę.Panele można montować bezpośrednio na istniejących płytkach, ścianach szkieletowych, drewnie, a nawet betonie.Zobaczysz, jak Twój projekt nabiera kształtu w błyskawicznym tempie.

Bez fugi, bez kłopotów

Fuga do płytek jest jednym z najczęstszych obszarów, na których atakuje pleśń, z silną mieszanką kondensacji i wilgoci w łazienkach, która zapewnia idealne środowisko do jej utrwalenia.Jednak w przypadku paneli prysznicowych ciągła walka z pleśnią może przejść do historii, ponieważ jej nie ma!

najnowsze wiadomości o firmie . Korzyści z używania paneli prysznicowych zamiast płytek 1

 

Hydrolock, zapewniający niemal bezproblemowe połączenie

Łączenie paneli prysznicowych nigdy nie było łatwiejsze i bardziej estetyczne – szczególnie w przypadku Multipanel.Nasza wyjątkowa, praktycznie bezszwowa Hydrolock®pióro i wpustzłącze zapewnia wodoszczelny montaż bez konieczności dodatkowego mocowania, dzięki czemu nic nie zakłóci przepływu pięknej ściany paneli prysznicowych.

Panele prysznicowe są łatwiejsze do czyszczenia

Jeśli chodzi o czyszczenie, nie ma potrzeby stosowania wybielaczy i zmywaków, aby poradzić sobie z brudną fugą jako Multipanelpanele ścienne prysznicowesą całkowicie pozbawione fug, wymagają niewielkiej uwagi – sporadyczne szybkie przetarcie to wszystko, co jest potrzebne, aby utrzymać je w czystości i w doskonałym stanie przez wiele lat.

Jak czyścić panele ścienne prysznicowe?

Nasze panele ścienne prysznicowe można czyścić zwykłym mydłem, ciepłą wodą i gąbką.

 • Użyj trochę ciepłej wody
 • Użyj nieściernego środka czyszczącego
 • Użyj miękkiej strony gąbki, aby delikatnie wyczyścić produkty Multipanel

Wykonane przy użyciu zrównoważonych materiałów

Nasze panele ścienne są bardziej ekologicznym rozwiązaniem dekoracyjnym niż płytki.W przeciwieństwie do płytek, które są w dużej mierze importowane, panele prysznicowe Multipanel z kolekcji Linda Barker, Classic i Heritage są produkowane w Wielkiej Brytanii przy użyciu zrównoważonych materiałów certyfikowanych przez Forest Stewardship Council® (FSC®) C128180.

Każdy krok w łańcuchu dostaw jest śledzony, co daje pewność i pewność, że kupujesz produkt pozyskiwany w sposób zrównoważony i podlegający rygorystycznej kontroli jakości.Panele w tych kolekcjach objęte są również 30-letnią gwarancją.Dobrze też wiedzieć, że sąW 100% nadający się do recyklingu.

Luksusowe wykończenia

Nie myśl, że wygląd, który możesz osiągnąć dzięki panelom prysznicowym, jest ograniczony.Panele prysznicowe przeszły długą, długą drogę, a jako lider rynku, Multipanel jest liderem w oferowaniu właścicielom domów luksusowego wachlarza opcji projektowych.

Panele łazienkowe firmy MultipanelLinda BarkerKolekcje Classic i Heritage są zarówno piękne, jak i wszechstronne i pasują do niemal każdego wnętrza – od największej łazienki po najmniejszą szatnię.Świetne do szybkiego odświeżenia lub całkowitej modernizacji łazienki.

Niezależnie od tego, czy lubisz miejski szyk, klasyczne wyrafinowanie, luźną elegancję, czy po prostu przytulne, możesz zrealizować swoją wizję projektową dzięki Multipanelowipanele prysznicowe zamiast płytek.

najnowsze wiadomości o firmie . Korzyści z używania paneli prysznicowych zamiast płytek 2

Wszechstronne opcje projektowania

I pamiętaj, Twoja łazienka będzie wyglądać niesamowicie z panelami ściennymi Multipanel zamontowanymi na każdej ścianie lub po prostu w kabinie prysznicowej, nad wanną lub wokół zlewu.

 

Pub Czas : 2022-09-15 10:29:10 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Zhejiang Huaxiajie Macromolecule Building Material Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Eric Zhu

Tel: 86-13665722500

Faks: 86-572-8082567

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)